APLI, Strana 4

Cena

0 €189 €
10189

Radenie produktov

541 položiek celkom

Výpis produktov

Etikety farebné 210x297mm APLI A4 100 hárkov fluo žlté
36,58 € bez DPH
44,99 € / BAL.
Jednotková cena: 0,45 € / 1 ks
Kód: AG100754
Puzdro na perá APLI NEON silikónové, mix farieb
8,99 € –46 %
3,89 € bez DPH
4,78 € / KS
Kód: AG019913
Etikety polyetylénové vysoko odolné 210x297 APLI 10 hárkov biele
17,07 € bez DPH
21 € / BAL.
Jednotková cena: 2,10 € / 1 ks
Kód: AG016923
Fotopapier APLI A4 matný,120g, 100 hárkov
8,12 € bez DPH
9,99 € / BAL.
Jednotková cena: 0,10 € / 1 ks
Kód: AG012626
Lepiaca guma APLI TACK biela 75g
2,43 € bez DPH
2,99 € / BAL.
Kód: AG011803
Etikety farebné 70x37mm APLI A4 20 hárkov krémové
14,63 € bez DPH
17,99 € / BAL.
Jednotková cena: 0,90 € / 1 ks
Kód: AG011800
Spisové spony APLI 32mm potiahnuté plastom farebné 32 mm 100ks
0,71 € bez DPH
0,87 € / BAL.
Jednotková cena: 0,01 € / 1 ks
Kód: AG011723
Fotopapier APLI A4 Satin, 240g, 25 hárkov
19,10 € bez DPH
23,49 € / BAL.
Jednotková cena: 0,94 € / 1 ks
Kód: AG010415
Etikety foto 199,6x289,1mm APLI A4 laser 10 hárkov
8,53 € bez DPH
10,49 € / BAL.
Jednotková cena: 1,05 € / 1 ks
Kód: AG010065
Fotopapier APLI A4 Bright, 280g, 25 hárkov
19,10 € bez DPH
23,49 € / BAL.
Jednotková cena: 0,94 € / 1 ks
Kód: AG004458
Fotopapier 10x15cm APLI Bright, 240g, 20 hárkov
14,63 € bez DPH
17,99 € / BAL.
Jednotková cena: 0,90 € / 1 ks
Kód: AG004455
Fotopapier APLI A4 Bright, 240g, 20 hárkov
15,85 € bez DPH
19,50 € / BAL.
Jednotková cena: 0,98 € / 1 ks
Kód: AG004454
Fotopapier APLI A4 Satin, 200g, 20 hárkov
15,03 € bez DPH
18,49 € / BAL.
Jednotková cena: 0,92 € / 1 ks
Kód: AG004453
Metalický papier APLI A4 perlová, 130g, 50 hárkov
18,28 € bez DPH
22,48 € / BAL.
Jednotková cena: 0,45 € / 1 ks
Kód: AG004073
Metalický papier APLI A4 šampanské, 130g, 50 hárkov
18,28 € bez DPH
22,48 € / BAL.
Jednotková cena: 0,45 € / 1 ks
Kód: AG004072
Metalický papier APLI A4 strieborná, 130g, 50 hárkov
18,28 € bez DPH
22,48 € / BAL.
Jednotková cena: 0,45 € / 1 ks
Kód: AG004071
Certifikačný papier APLI A4, zelený, 115 g, 25 hárkov
17,88 € bez DPH
21,99 € / BAL.
Jednotková cena: 0,88 € / 1 ks
Kód: AG004054
Vrecká na sprievodky APLI 180x240mm 100ks
45,52 € bez DPH
55,99 € / BAL.
Jednotková cena: 0,56 € / 1 ks
Kód: AG001468
Vrecká na sprievodky APLI 140x240mm 100ks
39,02 € bez DPH
47,99 € / BAL.
Jednotková cena: 0,48 € / 1 ks
Kód: AG001467
Identifikačný štítok s cvernou 28x43mm APLI 500ks
13,41 € bez DPH
16,49 € / BAL.
Jednotková cena: 0,03 € / 1 ks
Kód: AG000391
Vrecká na sprievodky APLI 125x173mm 100ks
31,70 € bez DPH
38,99 € / BAL.
Jednotková cena: 0,39 € / 1 ks
Kód: AG000343
Etikety tabelačné 101,6x36mm APLI 1 radové
69,10 € bez DPH
84,99 € / BAL.
Jednotková cena: 0,17 € / 1 ks
Kód: AG000007
Etikety tabelačné 88,9x48,7mm APLI 1 radové
63 € bez DPH
77,49 € / BAL.
Jednotková cena: 0,15 € / 1 ks
Kód: AG000005
Etikety tabelačné 88,9x23,3mm APLI 1 radové
63 € bez DPH
77,49 € / BAL.
Jednotková cena: 0,15 € / 1 ks
Kód: AG000003

Ovládacie prvky výpisu

541 položiek celkom