URBAN FACTORY

Cena

6 €78 €
1678

Radenie produktov

24 položiek celkom

Výpis produktov

NTUFLWB14
39,03 € bez DPH
48,01 € / ks
Jednotková cena: 48,01 € / 1 ks
Kód: NTUFLWB14
Kamera do auta, palubná, dvojitá, FullHD 1080p, URBAN FACTORY
59,33 € bez DPH
72,98 € / ks
Jednotková cena: 72,98 € / 1 ks
Kód: UFDAS15UF
UFMWP10UF
39,89 € bez DPH
49,06 € / ks
Jednotková cena: 49,06 € / 1 ks
Kód: UFMWP10UF
UFOBM01
18,41 € bez DPH
22,64 € / ks
Jednotková cena: 22,64 € / 1 ks
Kód: UFOBM01
UFBTM10
27,62 € bez DPH
33,97 € / ks
Jednotková cena: 33,97 € / 1 ks
Kód: UFBTM10
UFCMW02
5,42 € bez DPH
6,67 € / ks
Jednotková cena: 6,67 € / 1 ks
Kód: UFCMW02
UFAST01
26,60 € bez DPH
32,72 € / ks
Jednotková cena: 32,72 € / 1 ks
Kód: UFAST01
USB kábel, USB-A - Lightning (Apple), 80 cm, URBAN FACTORY
14,93 € bez DPH
18,36 € / ks
Jednotková cena: 18,36 € / 1 ks
Kód: UFCID90
UFGSC65
57,06 € bez DPH
70,18 € / ks
Jednotková cena: 70,18 € / 1 ks
Kód: UFGSC65
Sieťová nabíjačka, 2xUSB-C (20W+45W), URBAN FACTORY
39,69 € bez DPH
48,82 € / ks
Jednotková cena: 48,82 € / 1 ks
Kód: UFPGC65
Sieťová nabíjačka, 1xUSB-A, 12W, kábel USB-A–USB-C, URBAN FACTORY
16,56 € bez DPH
20,37 € / ks
Jednotková cena: 20,37 € / 1 ks
Kód: UFPSC25
Sieťová nabíjačka, 1xUSB-C (PD), 20W, URBAN FACTORY
11,34 € bez DPH
13,95 € / ks
Jednotková cena: 13,95 € / 1 ks
Kód: UFWCD90
UFBTS10
46,04 € bez DPH
56,63 € / ks
Jednotková cena: 56,63 € / 1 ks
Kód: UFBTS10
UFHBV50
57,27 € bez DPH
70,44 € / ks
Jednotková cena: 70,44 € / 1 ks
Kód: UFHBV50
Náhlavné slúchadlá, s mikrofónom, USB, URBAN FACTORY "Movee"
26,39 € bez DPH
32,46 € / ks
Jednotková cena: 32,46 € / 1 ks
Kód: UFHBV01
USB HUB, 4xUSB-A 3.2, URBAN FACTORY "Minee"
22,71 € bez DPH
27,93 € / ks
Jednotková cena: 27,93 € / 1 ks
Kód: UFMHC35
USB HUB, USB-C/USB 3.0/HDMI, URBAN FACTORY
31,91 € bez DPH
39,25 € / ks
Jednotková cena: 39,25 € / 1 ks
Kód: UFMHC40
USB HUB, USB-C/USB 3.0/HDMI/SD/mSD, URBAN FACTORY
36,62 € bez DPH
45,04 € / ks
Jednotková cena: 45,04 € / 1 ks
Kód: UFMHC45
UFEMR20
63,02 € bez DPH
77,51 € / ks
Jednotková cena: 77,51 € / 1 ks
Kód: UFEMR20
UFEMR01
45,02 € bez DPH
55,37 € / ks
Jednotková cena: 55,37 € / 1 ks
Kód: UFEMR01
NTUFCTB15
58,55 € bez DPH
72,02 € / ks
Jednotková cena: 72,02 € / 1 ks
Kód: NTUFCTB15
Batoh na notebook, 15,6", URBAN FACTORY "GREENEE ECO", sivá
46,34 € bez DPH
57 € / ks
Jednotková cena: 57 € / 1 ks
Kód: NHUFELB15
Batoh na notebook, 15,6", URBAN FACTORY "DAILEE"
33,30 € bez DPH
40,96 € / ks
Jednotková cena: 40,96 € / 1 ks
Kód: NHUFDCB15
NHUFECB35
41,48 € bez DPH
51,02 € / ks
Jednotková cena: 51,02 € / 1 ks
Kód: NHUFECB35

Ovládacie prvky výpisu

24 položiek celkom